Pagrindinis Renginiai Markučių mezoninas Kas yra savanorystė muziejuje?

Kas yra savanorystė muziejuje?

rankos laiko planetą Žemę, renginio pavadinimas

Savanorystė muziejuje leidžia išbandyti save, atliekant tokias užduotis, kaip edukacinių užsiėmimų bei ekskursijų vedimas, objektų katalogavimas, eksponatų vertinimas. Galimybė bendrauti ir dalintis savo žiniomis su muziejaus lankytojais bei, dirbant su įvairias pareigas einančiais darbuotojais, įsitraukti į užkulisinį muziejaus gyvenimą leidžia geriau pažinti save ir atrasti bendraminčių, išmokti naujų įgūdžių ir įgyti unikalią patirtį, dalyvaujant kasdienėje muziejaus veikloje.

Kiekvienas savanoris taip pat teikia neįkainojamą pagalbą muziejui ir įneša naują perspektyvą į jo veiklos įvertinimą, leisdamas ir mums tobulėti. Tad sveikindami visus savanorius su Tarptautine savanorių diena, nuoširdžiai dėkojame tiems iš jūsų, kas per visus šiuos metus savanoriškai prisidėjo prie mūsų muziejaus veiklos!

O susidomėjusius galimybe prisijungti prie mūsų kolektyvo ir norinčius sužinoti daugiau apie savanorystės muziejuje patirtį, kviečiame gruodžio 10 d. 12 val. susitikti Markučių dvare, kur savo apie savo profesinį kelią nuo savanorės iki muziejininkės papasakos Literatūrinio A. Puškino muziejaus darbuotoja Julija Žurina.

Renginio bilietas– 3,00 €.

Vietų skaičius ribotas.
Būtina registracija: renginiai@puskinas.lt.