Pagrindinis Renginiai / Naujienos Konkurse „Mano Aleksandras Puškinas“ dalyvavo 220 mokinių iš daugiau nei 50 Lietuvos mokyklų

Konkurse „Mano Aleksandras Puškinas“ dalyvavo 220 mokinių iš daugiau nei 50 Lietuvos mokyklų

image

Gegužės mėnesį baigėsi dalyvių registracija ir darbų priėmimas į 21-ą kartą muziejaus organizuojamą konkursą „Mano Aleksandras Puškinas“. Džiugu pranešti, kad nepaisant epidemiologinės padėties, sudėtingų karantino sąlygų šiais metais sulaukėme darbų iš 220 dalyvių, besimokančių daugiau nei 50 Lietuvos mokyklų. Konkurso dalyviai rašė rašinius, piešė, lipdė, siuvinėjo, kūrė kompiuterinius žaidimus ir net muziką. Ypač smagu, kad labai noriai moksleiviai rinkdavosi užduotį išversti Aleksandro Puškino kūrinius į lietuvių kalbą. Vertimų sulaukėme net apie 70. Nuoširdžiai dėkojame mokytojams, kurie tarpininkavo, organizavo, palaikė savo auklėtinius ir jiems padėjo! Konkurse dalyvavusių mokytojų šiais metais buvo daugiau nei 70.

Konkurso nugalėtojams atsiųsime atskirą pranešimą su sveikinimais, o viešai laureatus paskelbsime birželio 5 dieną 11 val., kai Literatūriniame A. Puškino muziejuje vyks 2021 metų konkurso „Mano Aleksandras Puškinas“ dalyvių ir laureatų apdovanojimai.

Taip pat norime priminti, kad muziejaus lankymas vis dar organizuojamas pagal išankstinę registraciją.