Pagrindinis Naujienos NE-MIEGANTYS RAJONAI MARKUČIUOSE

NE-MIEGANTYS RAJONAI MARKUČIUOSE

image

2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienį, 16.00-21.00 val. festivalis „Ne-miegantys rajonai“ kviečia nusikelti 100 metų atgal. Susitikime jaukiame Literatūrinio A. Puškino muziejaus parke. Čia jūsų lauks kūrybinės dirbtuvės, kaimynų iniciatyvos, spektaklis visai šeimai, koncertas bei protų kovos „Vilnius prieš 100 metų“. 

 

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

16.00–20.00 val.

KERAMIKOS DIRBTUVĖS SU „VILNIAUS PUODŽIŲ CECHO“ AMATININKAIS 

16.00 val. ir 18.00 val. MOLINIO INDO LIPDYMAS IR ŽIEDIMAS.

Gal girdėjote, kad skaniausias maistas tas, kuris gamintas moliniame inde? Prisijunkite prie keramikos dirbtuvių, kurių metu galėsite savo rankomis nusipildyti ir nusižiesti troškinimo indą. 

Keramikos užsiėmimo dalyvių skaičius ribotas. Maloniai prašome iš anksto registruotis el. paštu hello@creativedock.lt

16.00 val. ir 18.00 val. KERAMIKOS UŽSIĖMIMAS VAIKAMS.

Piešimas ir skutinėjimas ant specialių molio plokštelių. Pamokėlės skirtos bei įkvėptos Vilniaus keramiko Aleksandrui Azarevičiaus atminimo. 

Keramikos užsiėmimo dalyvių skaičius ribotas. Maloniai prašome iš anksto registruotis el. paštu hello@creativedock.lt

16.00 val. ir 18.00 val. ATVIROS KERAMIKOS DIRBTUVĖLĖS.

Visi norintys išbandyti keramikos meno subtilybes, žiedimo technikas, susipažinti su molio dirbinių subtilybėmis kviečiami prisijungti prie atvirų dirbtuvių. Jų metu galėsite išbandyti molio lipdymą ir dekoravimą angobais, patirti tikrą keramikos terapiją bei kūrybiškumo išbandymą.

MIESTO GRAFIKOS DIRBTUVĖLĖS – jau tradicija tapusios grafikos dirbtuvėlės kvies pasigaminti sostinės įkvėptus atvirukus.

ORIGAMI LANKSTYMAI – subtilus grožis gimstantis iš popieriaus lapo ir truputėlio kantrybės. Padovanokite sau ar kaimynams jaukų origami stiliaus suvenyrą!

EKO PRINT DIRBTUVĖLĖS – netikėti piešiniai ant medžiagos gims atspaudus rudeninius lapus ar žoleles. Užsiėmimo metu specialiai paruošti namų tekstilės audiniai bus dekoruojami pačiu natūraliausiu būdu. Tik fantazijos ir kūrybos reikalas kokių raštų natūraliai dekoruoti audiniai, maišeliai miško gerybėms, servetėlės ar pan. taps suvenyru jūsų namams.

 

INICIATYVOS

16.00–20.00 val.

KAIMYNŲ KNYGŲ MAINAI – dalintis gera. Dar geriau dalintis knygomis. Atneškite perskaitytas knygas ir iškeiskite į dar neregėtas istorijas.

AUGALŲ STOTELĖ – jums tai tik dar vienas kaktusas, o kažkam – pirmasis augalas namuose! Jei užderėjo sukulentų derlius, alijošius leidžia ūglius, o senutis papartis jau nebedžiugina, augalų atžalas neškite į Ne-miegančių rajonų kaimynų lentyną. Čia pat gal surasite savo svajonių augalą?

KAIMYNŲ PYRAGINĖS – kaip ir prieš šimtą metų, taip ir dabar gardžios vaišės lieka gardžiomis vaišėmis. Pyragai, sausainėliai, bandelės ar pyragėliai neabejotinai stiprina kaimynų draugystę. Kviečiame dalintis savo mėgstamiausiais skanėstais, o arbata pasirūpinsime.

 

KVIEČIA MUZIEJUS

18.00 val. EKSKURSIJA-EDUKACIJA ŠEIMOMS „SENOJO DVARO PASLAPTYS“

Ekskursija šeimoms, kurios metu ne tik išgirsite šimtmečius saugomas paslaptis, bet ir susipažinsite su A. Puškino dvaro interjeru, etiketu bei dvarų kasdienybe.

Trukmė - iki 2 val.

Ekskursija nemokama, tačiau maloniai prašome registruotis adresu hello@creativedock.lt. Ekskursijos metu reikalinga dėvėti kvėpavimo takus gaubiančią kaukę. 

 

MUZIKALUS SPEKTAKLIS 

17.00 val. Spektaklis „Apie žuvis, ausis ir mamą“ (Rež. Eglė Kižaitė, Vėjų teatras)

Nuostabaus vaikų draugo, poeto Mariaus Marcinkevičiaus eilėraščiai atgimsta nuotaikingame, muzikaliame spektaklyje visai šeimai. Čiupkite vaikus, tėvus, senelius beigi draugus už parankės ir gerai nusiteikę pasimatykime muziejaus parke!

Spektaklis nemokamas, tačiau maloniai prašome registruotis adresu hello@creativedock.lt. Renginio metu reikalinga dėvėti kvėpavimo takus gaubiančią kaukę. 

 

KONCERTAS „SKAMBANTIS VILNIAUS LAIKAS“

18.30 val. Atlieka – akodeonistų trio „Indeed“.

Programoje skambės J. Naujalio, B. Dvariono, A. Dvorak, E. Grieg ir kitų kompozitorių kūriniai.

Koncerto trukmė – 1 val.

Koncertas nemokamas. Renginio metu prašome dėvėti kvėpavimo takus gaubiančias kaukes.

 

KAIMYNŲ PROTŲ KOVOS „VILNIUS PRIEŠ 100 METŲ“

20.00 val.

Laikrodžio rodykles suksime atgal ir keliausime į mitais ir įdomybėmis išmargintą praėjusio šimtmečio Vilnių. Galandam protus ir į mūšį!

Komandas į žaidimą kviečiame registruotis adresu hello@creativedock.lt

Maksimalus žaidėjų skaičius komandoje – 6 žaidėjai.

Renginio metu reikalinga dėvėti kvėpavimo takus dengiančias kaukes. 

 

Esant blogam orui – dalis programos bus perkeliama į muziejaus svetainę. Renginys – nemokamas.

 

Projekto organizatorius - VšĮ „Kūrybinių industrijų dokas“

Projekto rėmėja - Vilniaus miesto savivaldybė

Projekto partneriai - Literatūrinis A. Puškino muziejus